Lucie Haskova


Lucie Haskova

Lucie Haskova

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů pomocí Access nástrojů. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to. Vítejte ve světě možností.

Kurzy facilituji po celé České Republice, začala jsem a i nadále spolupracuji s Adrianou.

Více o mě i Adrianě, i širokou nabídku Access kurzů a dalších nástrojů najdete na našem webu

www.easytouch.cz

Kontakt: lucie@easytouch.cz

Ver cursos próximos

Cursos próximos

Fecha Evento Facilitador Anfitrión Ubicación Formato
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

No hay cursos para mostrar.


Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život?

{{message}}

Mis cursos

Clase de las Barras de Access®

Las Barras de Access son el núcleo principal y la base de Access Consciousness. Pueden ser el punto de inicio de una gran aventura y pueden ser algo que añadas a tu vida que te ayudará a crear mayor facilidad con todo. Las Barras son 32 barras de energía que van a través y alrededor de la cabeza y que conectan diferentes aspectos de tu vida. Tocas una Barra y comienzas a limpiar la energía bloqueada en esa área o aspecto de tu vida, tan solo por tocarla.

Intercambio de Barras de Access

El Intercambio Barras de Access® es un proceso increiblemente nutritivo y amable contigo y con tu cuerpo. Empiezas a abrir las puertas a la unicidad, donde todo existe sin juicios. En un intercambio de barras podrás dar y recibir barras con otros practicantes de barras de tu área. ¡Es una manera maravillosa para que te hagan tus barras periódicamente!

El facelift de Access

El Facelift de Access es una manera maravillosa de rejuvenecer el rostro y revertir los signos de envejecimiento en la cara y en el cuerpo entero. El gentil y calmante toque aplicado en tu rostro y cuello trabaja con las células de tu cuerpo para restaurar, activar y rejuvenecer.